Obsah

Budovy jako ostrovy života

Zveme vás na konferenci

25.-26. únor 2019

Brno, hotel Holiday Inn

Chci se zúčastnit

ZPRÁVY PND TV 2018

ARCHÍV ZPRAVODAJŮ

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Čistá pitná voda se systémem RAUTITAN

Voda je život – a čistá pitná voda je naším nejcennějším jměním. Lidé, kteří si uvědomují hodnotu svého zdraví, dnes přikládají maximální význam kvalitě pitné vody, vyhovující vysoce náročným hygienickým standardům.


Pitná voda je nedílnou součástí našeho každodenního života a hraje velmi důležitou roli. Vždy vycházíme z toho, že čistá a hygienická voda teče z našeho vodovodního kohoutku. Vysoká kvalita vody, ale není samozřejmostí. Dodavatelé pitné vody nesou zodpovědnost pouze za dodávku k Vaši domovní přípojce. O kvalitě tak rozhodují poslední metry rozvodů ve Vašem domě.

A proto: dbejte na kvalitu!

Zajistěte si hygienicky nezávadnou pitnou vodu pro Vás i Vaši rodinu. Firma REHAU Vás podpoří systémem RAUTITAN. Instalace pitné vody, která již dnes odpovídá nejnáročnějším normám a splňuje předpisy pro kvalitu pitné vody. Váš instalatér si může vybrat ze široké nabídky sortimentu právě ten správný: flexibilní nebo ohebné trubky, násuvné objímky polymerové, mosazné nebo z oceli – každý prvek je maximálně bezpečný a odolný.
Kdo od začátku investuje do bezpečného systému s dlouhou životností, jako je RAUTITAN, vyhne se nepříjemným překvapením a přispívá k zachování hodnoty nemovitosti, stejně jako zdraví jejich obyvatel. Pouze přesná instalace pitné vody chrání spolehlivě proti znečištění legionellami a dalšími patogeny.

Určení správné dimenze.

Splachovací nádržky se stop - tlačítkem a ostatní úsporné techniky průběžně snižovaly v minulých letech spotřebu vody. Často proto stačí menší průměr trubky - krok, který má více výhod: Menší množství vody v potrubí zlepšuje hygienu a zároveň přináší více komfortu. Doba, kdy začne voda v požadované teplotě vytékat ze sprchy nebo kohoutku, je podstatně kratší.

Ani metr instalace navíc.

Málo používané nebo nepoužívané úseky potrubí se mohou stát zdrojem zárodků, které neustále infikují celý systém. Oddělené potrubí WC pro hosty nebo vnější napojení v zahradě, ovšem i rezervy pro pozdější rozšíření vodoinstalační sítě, to jsou věci, kterým byste se měli při plánování vyhnout. V novostavbě je nutné řadit místnosti tak, aby instalační trasy byly co nejkratší, a ještě lépe zajistili průběžnou výměnu vody v potrubí.

Izolace Vám přináší úsporu.

Pokud nejsou trubky na vodu izolovány, nebo jsou izolovány jen nedostatečně, nebo pokud trubky na teplou a studenou vodu dokonce probíhají přímo vedle sebe, může se voda již při krátkém stání ohřát nebo ochladit a tak vytvořit ideální životní podmínky pro zárodky. Zde pomáhá správná izolace, která Vám výrazně sníží spotřebu energie na ohřev teplé vody.


Kontakt: REHAU, s.r.o.
Obchodní 117, 251 70 Čestlice

Tel: 272 190 111,
E-mail: gt.cz@rehau.com