Obsah

Budovy jako ostrovy života

Zveme vás na konferenci

25.-26. únor 2019

Brno, hotel Holiday Inn

Chci se zúčastnit

ZPRÁVY PND TV 2018

ARCHÍV ZPRAVODAJŮ

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Buďte s námi v obraze

Přemýšleli jsme nad tím, jak se k vám dostat blíž, jak vám předat informace, které vám poslouží ve správě bytového domu, nebo vám doplní aktuality z oblasti bydlení, snadnou a dostupnou formou. A tak jsme jednoduše založili televizní kanál, na kterém vám přinášíme pravidelně každý týden krátké zprávy ze světa bydlení. Natočili jsme pro vás už 48 zprávodajských relací a 49. je už ve střižně, tedy každý týden pro vám máme jedny zprávy.

Informovali jsme vás o technických možnostech, které vám zkvalitní bydlení, o bezpečnostních prvcích bytového domu, o aktualitách ze světa financí, o možnostech dotací. Přinesli jsme vám ale také zprávy ze světa zahrady, bylinek, balkónového zahradničení, rady a tipy našich babiček nebo seriál o historii bydlení v panelových domech a spoustu dalšího.

Máme 109 stálých odběratelů a věříme, že se k nám další přidají. Odebírejte nás, komentujte nám videa, posílejte nám své náměty, co by vás zajímalo, co byste chěli vidět. Jenom tak se můžeme posouvat dál a přinášet kvalitní informace.

Staňte se našimi odběrateli a aktuality si k vám snadno najde cestu sami.